Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   AKCEPTUJĘ
PolskiУкраїнська

„Kosmiczna wyprawa na Planetę Edukacja”- konkurs

7 kwietnia 2022

W związku ze zbliżającym się Dniem Fundacji, który w tym roku przypada 13 maja (piątek), Ogólnopolski Operator Oświaty zaprasza nasze przedszkolaki w kosmiczną podróż na Planetę Edukacja i zachęca do udziału w konkursie plastycznym „Moja wymarzona przygoda na Planecie Edukacji”. Szczegółowe informacje, dotyczące zasad konkursu dostępne są na tablicy ogłoszeń w naszym przedszkolu oraz na platformie 4parents.

PolskiУкраїнська