Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   ZAMKNIJ

Magdalena Kmieć

Nauczyciel

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Ukończyłam studia na kierunku pedagogika resocjalizacyjna oraz psychopedagogiki i studia podyplomowe z edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Praca z dziećmi jest dla mnie wyzwaniem, które każdego dnia daje mi wiele radości i zadowolenia.   Na co dzień staram się w pełni wykorzystywać swoją wiedzę i umiejętności, aby dać dzieciom poczucie bezpieczeństwa i jak najwięcej powodów do radości. Chcę  przekazać im wiedzę i umiejętności dzięki, którym doskonale  poradzą sobie w dalszym życiu.

Zamknij

Aneta Kowalska

Nauczyciel

Z wykształcenia jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz logopedii. Cały czas staram się dokształcać i podnosić swoje kwalifikacje zawodowe, aby moja praca była jak najefektywniejsza . Jestem osobą cierpliwą, pogodną i konsekwentną, pozytywnie nastawioną do życia.  Lubię pracę z dziećmi, gdyż daje mi ona wiele radości i satysfakcji. Czas spędzony z dziećmi to zastrzyk niesamowitej, pozytywnej energii. Uwielbiam u dzieci ich radość życia i nieograniczony potencjał.

 

Zamknij

Monika Banasiak

Pomoc nauczyciela

Jestem osobą otwartą, radosną, spontaniczną i pomysłową. Cechuje mnie sumienność i obowiązkowość. Praca w przedszkolu dostarcza mi dużo przyjemności i satysfakcji, a uśmiech i radość dziecka są dla mnie najlepszą motywacją.

Zamknij

Ewa Kłosin

Dyrektor

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu na kierunku pedagogika, a także studia podyplomowe w zakresie organizacji i zarządzania oświatą, pedagogiki opiekuńczo wychowawczej, bibliotekarstwa oraz wiele kursów doskonalących warsztat nauczycielski. Otrzymała I stopień specjalizacji zawodowej w zakresie edukacji wczesnoszkolnej. Jest nauczycielem dyplomowanym. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowisku dyrektora placówek oświatowych. Od 2009 zatrudniona w Fundacji Familijny Poznań przy realizacji czterech projektów edukacyjnych realizowanych na terenie województwa wielkopolskiego. Nagrodzona przez Zarząd Fundacji Familijny Poznań, Kuratora Oświaty w Poznaniu oraz Ministra Edukacji Narodowej. Jest osobą otwartą, nastawioną na współdziałanie i współpracę z innymi. Prywatnie mama Marty i właścicielka niesfornego beagle.

Zamknij

Karolina Kierzkowska

Nauczyciel

Z wykształcenia jestem nauczycielem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Jestem osobą otwartą, sumienną, cierpliwą, pozytywnie nastawioną do życia i ludzi. Bardzo lubię dzieci i cieszę się, że poprzez swoją pracę mogę mieć wpływ na ich rozwój i wychowanie. Uśmiechy i zadowolenie na twarzach tych małych osób są dla mnie zawsze najlepszą motywacją i nagrodą za to co robię.

 

 

 

Zamknij

Kadra pedagogiczna

Ewa Kłosin

Dyrektor

Magdalena Kmieć

Nauczyciel

Aneta Kowalska

Nauczyciel

Karolina Kierzkowska

Nauczyciel

Monika Banasiak

Pomoc nauczyciela