Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   AKCEPTUJĘ
PolskiУкраїнська

Dwujęzyczne dzieci

https://www.youtube.com/watch?v=ES4s_h3em_g

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, iż nasze Przedszkole dołącza do grona nielicznych placówek objętych prestiżowym Programem Dwujęzyczności! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnej edukacji najmłodszych, przystępujemy do obcowania z językiem angielskim na co dzień. Program Dwujęzyczne Dzieci autorstwa światowej sławy lingwistki Claire Selby.

Program ten kładzie duży nacisk na komunikowanie się, preferuje polisensoryczne podejście do realizowanych treści, co tym samym zapewnia indywidualne podejście do dziecka. Efektywność i skuteczność poprzez codzienny kontakt z językiem, dzięki zaangażowaniu kadry. Zgodnie z ideą dwujęzyczności, dzieci wdrażane są w zakres słownictwa poznany na zajęciach z nauczycielką poprzez oglądanie filmów, słuchanie piosenek i organizowanie wspólnych zabaw. Ruch, muzykę oraz taniec dzieci przenoszą na grunt domowego ogniska, angażując rodziców w zabawy poznane na zajęciach.

Maria Marianowska
Koordynator Programu

Violetta Wiśniewska
Nauczycielka

Plan zajęć Styczeń-Marzec

PolskiУкраїнська